Projektowanie stron internetowych

W obecnych czasach strona internetowa stała się kluczowym elementem wizerunku firmy i jest jedną z głównych dróg komunikacji z klientem. Jej posiadanie jest już wręcz wymogiem narzucanym przez coraz bardziej wymagające społeczeństwo.

Profesjonalna strona internetowa nie opiera się tylko na projektowaniu, ale również na użyciu wiedzy z zakresu marketingu i programowania. Doświadczenie zdobywane przez lata oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala mi tworzyć funkcjonalne strony internetowe, które w pełni spełnią Twoje oczekiwania. 

 

Realizację zaczynam od kompletnego przeanalizowania potrzeb i celów firmy, rozważając czy strona ma pełnić role sprzedażowe, informacyjne czy raczej wizerunkowe. Na podstawie uzyskanych informacji tworzę indywidualny projekt graficzny zgodny ze wszelkimi standardami projektowania stron internetowych.

Strony internetowe buduję na łatwym i intuicyjnym w późniejszej obsłudze systemie Wordpress. Pozwala on samodzielnie edytować, dodawać czy usuwać poszczególne treści, zdjęcia, bloki, wpisy, podstrony, bez znajomości jakiejkolwiek wiedzy programistycznej.

 

+ 48 666-949-688

m.manelska@affinity-marketing.pl

Dane kontaktowe
 
AFFINITY Małgorzata Manelska
ul. Włocławska 167
87-100 Torun

 

NIP: 554-266-10-77

REGON: 341332413

Skontaktuj się z nami:

Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2019 AFFINITY MARKETING

Social Media: